Jirafe (7.x-1.0-beta3) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Save
uk: Зберегти

en: Site ID
uk: Ідентифікатор сайту

en: Site information
uk: Відомості про сайт

en: Site URL
uk: Адреса сайту

en: Analytics
uk: Аналітика

en: Application ID
uk: ID програми

en: User information
uk: Інформація про користувача

en: Commerce (contrib)
uk: Торгівля (внесені)
