Jirafe (7.x-1.0-beta4) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Save
fr: Enregistrer

en: Site ID
fr: Identifiant du site

en: Site information
fr: Informations

en: Site URL
fr: URL du site

en: Analytics
fr: Statistiques

en: Application ID
fr: Identifiant (ID) de l'application

en: User information
fr: Information utilisateur

en: Jirafe configuration
fr: Configuration de Jirafe
