Jirafe (7.x-1.0-beta4) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Save
ru: Сохранить

en: Site ID
ru: ID сайта

en: Site information
ru: Информация о сайте

en: Site URL
ru: URL сайта

en: Application ID
ru: ID приложения

en: User information
ru: Информация о пользователе

en: Commerce (contrib)
ru: Торговля (contrib)
