Jirafe (7.x-1.0-rc1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Save
es: Guardar

en: Site ID
es: ID del sitio

en: Site information
es: Información del sitio

en: Site URL
es: URL del sitio web

en: Application ID
es: ID de aplicación

en: User information
es: Información de usuario
