Jirafe (7.x-1.0-rc1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Save
hu: Mentés

en: Site ID
hu: Webhelyazonosító

en: Site information
hu: Webhely-információk

en: Analytics
hu: Elemzés

en: User information
hu: Felhasználói információk

en: Commerce (contrib)
hu: Commerce (kiegészítő modul)
