Jirafe (7.x-1.0-rc2) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Site information
el: Πληροφορίες ιστοτόπου

en: Application ID
el: ID Εφαρμογής

en: User information
el: Πληροφορίες χρήστη
