Jirafe (7.x-1.0-rc2) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Save
fa: ذخیره

en: Site information
fa: اطلاعات سایت

en: Analytics
fa: تحلیل‌ها

en: User information
fa: اطلاعات کاربر
