Jirafe (7.x-1.0-beta2) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Save
de: Speichern

en: Site information
de: Website-Informationen

en: Site URL
de: URL der Website

en: Analytics
de: Analysen

en: Application ID
de: Anwendungs-ID

en: User information
de: Benutzerinformationen

en: Application information
de: Anwendungsinformationen
