Jirafe (7.x-2.0-beta3) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Categories
af: Kategorieë

en: none
af: geen

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Products
af: Produkte

en: Orders
af: Bestellings
