Jirafe (7.x-2.0-beta3) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Categories
bg: Категории

en: none
bg: не

en: Catalog
bg: Каталог

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Products
bg: Продукти

en: Orders
bg: Поръчки
