Jirafe (7.x-2.0-beta3) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Categories
cs: Kategorie

en: none
cs: žádné

en: Catalog
cs: Katalog

en: Customers
cs: Zákazníci

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Products
cs: Produkty

en: Orders
cs: Objednávky

en: Product images
cs: Obrázky produktu
