Jirafe (7.x-2.0-beta3) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Categories
da: Kategorier

en: none
da: ingen

en: Catalog
da: Katalog

en: Customers
da: Kunder

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Products
da: Produkter

en: Orders
da: Ordrer

en: Field mapping
da: Felt mapning
