Jirafe (7.x-2.0-beta3) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Categories
gl: Categorías

en: none
gl: ningún

en: Configuration
gl: Configuración

en: Products
gl: Produtos

en: Orders
gl: Pedidos
