Jirafe (7.x-2.0-beta3) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Categories
he: קטגוריות

en: none
he: ללא

en: Catalog
he: קטלוג

en: Customers
he: לקוחות

en: Configuration
he: הגדרות

en: Products
he: מוצרים

en: Orders
he: הזמנות

en: Field mapping
he: מיפוי שדות
