Jirafe (7.x-2.0-beta3) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Categories
hu: Kategóriák

en: none
hu: nincs

en: Catalog
hu: Katalógus

en: Customers
hu: Vevők

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Site ID
hu: Webhelyazonosító

en: Products
hu: Termékek

en: Orders
hu: Rendelések

en: Brand
hu: Márka

en: Field mapping
hu: Mező leképzés

en: Commerce (contrib)
hu: Commerce (kiegészítő modul)
