Jirafe (7.x-2.0-beta3) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Categories
nl: Categorieën

en: none
nl: geen

en: Catalog
nl: Catalogus

en: Customers
nl: Klanten

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Site ID
nl: Site-ID

en: Products
nl: Producten

en: Orders
nl: Bestellingen

en: Brand
nl: Merk

en: Field mapping
nl: Veldtoewijzing

en: Product images
nl: Productafbeeldingen

en: Commerce (contrib)
nl: Commerce (bijgedragen)
