Jirafe (7.x-2.0-beta3) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Categories
nn: Kategoriar

en: none
nn: ingen

en: Catalog
nn: Katalog

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Products
nn: Varer
