Jirafe (7.x-2.0-beta3) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Categories
ru: Категории

en: none
ru: нет

en: Catalog
ru: Каталог

en: Customers
ru: Покупатели

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Site ID
ru: ID сайта

en: Products
ru: Товары

en: Orders
ru: Заказы

en: Brand
ru: Бренд

en: Field mapping
ru: Соответствие полей

en: Access token
ru: Ключ доступа

en: Commerce (contrib)
ru: Торговля (contrib)
