Jirafe (7.x-2.0-beta3) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Categories
tr: Kategoriler

en: none
tr: hiçbiri

en: Catalog
tr: Katalog

en: Customers
tr: Müşteriler

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Products
tr: Ürünler

en: Orders
tr: Siparişler

en: Field mapping
tr: Alan eşleme
