Jirafe (7.x-2.0-beta4) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Categories
ar: التصنيفات

en: none
ar: لا شيء

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Products
ar: المنتجات

en: Orders
ar: الطلبات
