Jirafe (7.x-2.0-beta4) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: none
ca: cap

en: Catalog
ca: Catàleg

en: Customers
ca: Clients

en: Configuration
ca: Configuració

en: Products
ca: Productes

en: Orders
ca: Comandes

en: Field mapping
ca: Correspondència de camps
