Jirafe (7.x-2.0-beta4) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Categories
el: Κατηγορίες

en: none
el: κανένα

en: Catalog
el: Κατάλογος

en: Customers
el: Πελάτες

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Products
el: Προϊόντα

en: Orders
el: Παραγγελίες
