Jirafe (7.x-2.0-beta4) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Categories
es: Categorías

en: none
es: ninguno

en: Catalog
es: Catálogo

en: Customers
es: Clientes

en: Configuration
es: Configuración

en: Site ID
es: ID del sitio

en: Products
es: Productos

en: Orders
es: Pedidos

en: Brand
es: Marca

en: Field mapping
es: Mapeo del campo
