Jirafe (7.x-2.0-beta4) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Categories
fa: دسته‌ها

en: none
fa: هیچ

en: Catalog
fa: کاتالوگ

en: Customers
fa: مشتریان

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Products
fa: محصولات

en: Orders
fa: سفارش‌ها
