Jirafe (7.x-2.0-beta4) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Categories
fr: Catégories

en: none
fr: aucun(e)

en: Catalog
fr: Catalogue

en: Customers
fr: Clients

en: Site ID
fr: Identifiant du site

en: Products
fr: Produits

en: Orders
fr: Commandes

en: Brand
fr: Marque

en: Field mapping
fr: Correspondance de champ

en: Access token
fr: Jeton d'accès

en: Jirafe configuration
fr: Configuration de Jirafe
