Jirafe (7.x-2.0-beta4) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Categories
hr: Kategorije

en: none
hr: ništa

en: Customers
hr: Kupci

en: Configuration
hr: Postavke

en: Products
hr: Proizvodi

en: Orders
hr: Narudžbe
