Jirafe (7.x-2.0-beta4) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Categories
is: Flokkar

en: none
is: engin

en: Customers
is: Viðskiptavinir

en: Products
is: Vörur

en: Orders
is: Pantanir

en: Commerce (contrib)
is: Commerce (framlag)
