Jirafe (7.x-2.0-beta4) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Categories
lv: Kategorijas

en: none
lv: neviens

en: Catalog
lv: Katalogs

en: Customers
lv: Klienti

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Products
lv: Preces

en: Orders
lv: Pasūtījumi

en: Field mapping
lv: Lauka attiecinājums
