Jirafe (7.x-2.0-beta4) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Categories
pt: Categorias

en: none
pt: nenhum

en: Catalog
pt: Catálogo

en: Customers
pt: Clientes

en: Configuration
pt: Configuração

en: Products
pt: Produtos

en: Orders
pt: Encomendas

en: Field mapping
pt: Mapear campo
