Jirafe (7.x-2.0-beta4) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Categories
sv: Kategorier

en: none
sv: ingen

en: Catalog
sv: Katalog

en: Customers
sv: Kunder

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Products
sv: Varor

en: Orders
sv: Beställningar

en: Brand
sv: Bomärke

en: Field mapping
sv: Mappning av fält
