Jirafe (7.x-2.0-beta4) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Categories
th: หมวดหมู่

en: none
th: ไม่มี

en: Catalog
th: แคตตาล็อก

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Products
th: รูปสินค้า

en: Brand
th: ตราสินค้า
