Jirafe (7.x-2.0-beta5) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Categories
de: Kategorien

en: none
de: keine

en: Catalog
de: Katalog

en: Customers
de: Kunden

en: Configuration
de: Konfiguration

en: Products
de: Produkte

en: Orders
de: Bestellungen

en: Brand
de: Marke

en: Field mapping
de: Feld-Zuordnungen

en: Product images
de: Produktbilder

en: Access token
de: Zugriffs-Token
