Jirafe (7.x-2.0-beta5) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Categories
et: Kategooriad

en: none
et: puudub

en: Catalog
et: Kataloog

en: Customers
et: Kliendid

en: Configuration
et: Seadistus

en: Products
et: Tooted

en: Orders
et: Tellimused
