Jirafe (7.x-2.0-beta5) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Categories
id: Kategori

en: none
id: tidak ada

en: Catalog
id: Katalog

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Products
id: Produk

en: Orders
id: Pesanan

en: Field mapping
id: Petakan field
