Jirafe (7.x-2.0-beta5) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Categories
ja: カテゴリー

en: none
ja: なし

en: Catalog
ja: カタログ

en: Customers
ja: 顧客

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Site ID
ja: サイトID

en: Products
ja: 商品

en: Orders
ja: 注文

en: Field mapping
ja: フィールドマッピング

en: Product images
ja: 商品の画像

en: Access token
ja: アクセストークン
