Jirafe (7.x-2.0-beta5) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Categories
lt: Kategorijos

en: none
lt: joks

en: Catalog
lt: Katalogas

en: Customers
lt: Klientai

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Products
lt: Prekės

en: Orders
lt: Užsakymai
