Jirafe (7.x-2.0-beta5) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Categories
pl: Kategorie

en: none
pl: brak

en: Catalog
pl: Katalog

en: Customers
pl: Klienci

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Products
pl: Produkty

en: Orders
pl: Zamówienia

en: Brand
pl: Marka

en: Field mapping
pl: Mapowanie pola
