Jirafe (7.x-2.0-beta5) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Categories
ro: Categorii

en: none
ro: nimic

en: Customers
ro: Clienţi

en: Configuration
ro: Configurație

en: Products
ro: Produse

en: Orders
ro: Comenzi
