Jirafe (7.x-2.0-beta5) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Categories
uk: Категорії

en: none
uk: немає

en: Catalog
uk: Каталог

en: Customers
uk: Покупці

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Site ID
uk: Ідентифікатор сайту

en: Products
uk: Товари

en: Orders
uk: Замовлення

en: Brand
uk: Фірма

en: Field mapping
uk: Відповідність полів

en: Access token
uk: Токен доступу

en: Commerce (contrib)
uk: Торгівля (внесені)
