Jirafe (7.x-2.0-beta5) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Categories
fi: Kategoriat

en: none
fi: ei yhtään

en: Catalog
fi: Tuoteluettelo

en: Customers
fi: Asiakkaat

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Products
fi: Tuotteet

en: Orders
fi: Tilaukset

en: Brand
fi: Brändi

en: Field mapping
fi: Kenttien vastaavuuksien määrittely
