Jirafe (7.x-2.0-beta3) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Categories
it: Categorie

en: none
it: nessuno

en: Catalog
it: Catalogo

en: Customers
it: Clienti

en: Configuration
it: Configurazione

en: Products
it: Prodotti

en: Orders
it: Ordini

en: Field mapping
it: Mappatura campi
