JivoSite Widget (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Password
ar: كلمة المرور

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Save
ar: حفظ

en: Paths
ar: مسارات

en: Your name
ar: اسمك

en: Other
ar: آخر

en: Buttons
ar: الأزرار

en: All pages except those listed
ar: كل الصفحات باستثناء تلك المدرجة في القائمة

en: Only the listed pages
ar: فقط الصفحات المدرجة في القائمة
