JivoSite Widget (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
ast: Corréu-e

en: Password
ast: Clave

en: Settings
ast: Preferencies

en: Save
ast: Guardar

en: Your name
ast: El to nome

en: Other
ast: Otru
