JivoSite Widget (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
be: Адрас э-пошты

en: Password
be: Пароль

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: Settings
be: Налады

en: Save
be: Захаваць

en: Paths
be: Шляхі

en: Your name
be: Вашае імя

en: Other
be: Іншыя

en: All pages except those listed
be: Усе старонкі, акрамя пералічаных

en: Only the listed pages
be: Толькі пералічаныя старонкі
