JivoSite Widget (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
bg: Е-поща

en: Password
bg: Парола

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Settings
bg: Настройки

en: Save
bg: Запази

en: Your name
bg: Твоето име

en: Other
bg: Други
