JivoSite Widget (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Password
bs: Lozinka

en: The configuration options have been saved.
bs: Postavke konfiguracije su sačuvane.

en: Settings
bs: Postavke

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Your name
bs: Vaše ime
