JivoSite Widget (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: E-mail
ca: Correu electrònic

en: Password
ca: Contrasenya

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Save
ca: Desa

en: Paths
ca: Camins

en: Your name
ca: El vostre nom

en: Other
ca: Altres

en: Buttons
ca: Botons

en: All pages except those listed
ca: Totes les pàgines excepte les llistades

en: Only the listed pages
ca: Només les pàgines llistades

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %user for the current user's page and %user-wildcard for every user page. %front is the front page.
ca: Especifiqueu pàgines utilitzant els seus camins. Introduïu un camí per línia. El caràcter '*' és un comodí. Camins d'exemple són %user per a la pàgina de l'usuari actual i %user-wildcard per totes les pàgines d'usuari. %front és la portada.
