JivoSite Widget (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
et: E-post

en: Password
et: Parool

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Settings
et: Seaded

en: Save
et: Salvesta

en: Paths
et: Asukohad

en: Your name
et: Sinu nimi

en: Other
et: Muu

en: Buttons
et: Nupud

en: All pages except those listed
et: Kõigil lehtedel peale loetletute

en: Only the listed pages
et: Ainult loetletud lehtedel
