JivoSite Widget (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
he: אימייל

en: Password
he: סיסמה

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Settings
he: הגדרות

en: Save
he: שמירה

en: Your name
he: שם

en: Other
he: אחר

en: Buttons
he: כפתורים

en: Signup
he: הרשם

en: All pages except those listed
he: בכל העמודים, חוץ מאלו שמופיעים ברשימה

en: Only the listed pages
he: רק בעמודים שברשימה להלן
