JivoSite Widget (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: The configuration options have been saved.
it: Le opzioni di configurazione sono state salvate.

en: Settings
it: Impostazioni

en: Save
it: Salva

en: Paths
it: Percorsi

en: Your name
it: Il tuo nome

en: Other
it: Altro

en: Buttons
it: Pulsanti

en: Signup
it: Iscrizione

en: All pages except those listed
it: Tutte le pagine eccetto quelle elencate

en: Only the listed pages
it: Solo le pagine elencate
